Wsparcie

Witam serdecznie,
w bieżącym roku po zdobyciu Elbrusa (www.elbrus.travel.pl), najwyższego szczytu Europy i zdobyciu Korony Gór Polski podjęliśmy decyzje, że zdobędziemy Koronę Gór Europy . W jej skład wchodzi 46 szczytów w poszczególnych Państwach. Na realizację tego projektu daliśmy sobie czas do 2024 roku, choć wierzymy, że uda się nam go zrealizować dużo szybciej. Obecnie zdobyliśmy 4 góry: Kekes (Węgry), Midżor (Serbia), Śnieżkę (Czechy) i Rysy (Polska) , kolejne 4 planowane są na grudzień (Dzierżyńska Góra (Białoruś), Wysoka Góra (Litwa), Gaiziņkalns (Łotwa) oraz Suur Munamägi (Estonia). Większa wyprawa, podczas której chcemy zdobyć 12 szczytów, w tym te najwyższe alpejskie, a są wśród nich: Triglav (Słowenia), Großglockner (Austria), Zugspitze (Niemcy) , Grauspitz (Liechtenstein), Dufourspitze (Szwajcaria), Mont Blanc (Francja), Mont Blanc de Courmayeur (Włochy), Chemin des Révoires (Monako), Pic de Coma Pedrosa (Andora), Kneiff (Luksemburg), Signal de Botrange (Belgia) oraz Vaalserberg (Holandia) planowana jest na przełomie kwietnia i maja 2019r., a góry zamierzamy zdobywać w wypisanej kolejności.
Transport: Gdzie tylko będzie to możliwe zamierzamy dojechać naszym nastoletnim samochodem, który może z biegiem czasu osiągnie swoją pełnoletność, a gdzie nie będzie to możliwe skorzystamy z linii lotniczych. Naszym priorytetem jest minimalizowanie kosztów wyjazdu. Aby było to możliwe długo szukamy noclegów, a gdzie to tylko możliwe korzystamy z noclegów w namiocie bądź własnym aucie. Najważniejsze jest by zobaczyć dane miejsce i poczuć jego klimat – na pierwszym miejscu za każdym razem stawiamy przyrodę. Uwielbiamy także miejscową kuchnię i bardzo nam zawsze zależy na spróbowaniu wyrobów produkowanych na miejscu tych lokalnych produkowanych przed lokalnych mieszkańców, takich jakich nigdzie indziej nie można spróbować.

Wsparcie o które chcemy prosić, to korzyść dla Państwa i dla nas. Nam umożliwi to realizację naszego Projektu, Państwu da możliwość reklamy swoich produktów w różnych miejscach, m.in: na naszej stronie internetowej www.mountains.travel.pl (oraz opcjonalnie na www.elbrus.travel.pl), na naszym samochodzie, w formie banera, poprzez zdjęcia Państwa produktów podczas podróży, które możemy przekazać Państwu do wykorzystania w promocji swoich produktów, a także promowaniu Państwa produktów poprzez pisanie o nich pozytywnych opinii. Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje reklamy i współpracy. Będziemy się starać by nasza podróż była dobrze sfotografowana i opisana oraz by powstał z niej jakiś fajny artykuł. Wiele niezbędnych przedmiotów udało się nam pozyskać dzięki pomocy dotychczasowych sponsorów oraz pomocy przyjaciół, co opisujemy na stronie www.elbrus.travel.pl

Obecnie potrzebujemy
Opony Zimowe 185/65/14 lub 185/70/14 – wyjazd grudniowy
Łańcuchy śniegowe – wyjazd grudniowy
Wsparcie finansowe (koszty paliwa, winiet, opłat drogowych, pozwoleń)

Przyszłoroczny wyjazd
Wymiana rozrządu
Regulacja zaworów
Materiały reklamowe
Kask – 2 sztuki
Box dachowy – minimum 400 litrów
Wsparcie finansowe (koszty paliwa, winiet, opłat drogowych, pozwoleń)

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani chęcią podjęcia współpracy będziemy wdzięczni za każdą chęć pomocy. Chętnie podpiszemy umowę sponsoringu/wsparcia/współpracy, z której z przyjemnością będziemy się wywiązywać.
Bardzo proszę o kontakt poprzez naszą stronę internetową – zakładka „Napisz do nas”